Pas skandalit me DWTS, Almeda Abazi merr vendimin e papritur

SHPËRNDAJE

Almeda Abazi ka qenë këto ditët e fundit në qendër të vëmendjes, pas reagimit ët saj kundrejt produksionit të “Dancing With The Stars”, e cila u ankua se faturat shtesë të hotelit nuk i janë paguar. I menjëhershëm që reagimi i produksionit të DWTS, të cilët bënë publike faturat e majme që kishin paguar për moderatioren këto muaj.

Ata e akuzuan Almedën për mashtrim dhe kjo i përkeqësoi gjërat ndërmjet dy palëve.

Pasi u largua nga Shqipëria e zhgënjyer, Almeda ka publikuar videon e xhiruar në Shqipëri së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin turk, Tolgahan.

Almeda-35ombtezywy3v69sjmgbgg

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pas-skandalit-me-dwts-almeda-abazi-merr-vendimin-e-papritur/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDrita dhe hijet skeptike të një Festivali
Artikulli tjetërCetkoviç “driblon” Tiranën, firmos me kampionët e Malit të Zi

S'KA KOMENTE

Comments are closed.