Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë: Unë thashë po

| 12:32
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë.

fjolla morina (1)

Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e madhe me trëndafila të kuq në formë zemre, në mes të të cilëve ishte formuar shkronja “F” me trëndafila të bardhë, si dhe unazën e bukur që ka marrë.

fjolla morina (6)

Unë thashë po! Dashuri!”, shkruante Fjolla krahas fotove.

fjolla morina (2)

Megjithatë, këngëtarja nuk e ka zbulur identitetin e mashkullit që e ka bërë për vete, edhe pse përflitet për një marrëdhënie me biznesmenin Fisnik Syla.

fjolla morina (8)

Ky i  fundit ka qenë edhe personi që e shoqëronte në momentin që u arrestua disa kohë më parë për armëmbajtje pa leje.

Edhe në deklaratat që kanë dhënë në polici, dyshja kanë pohuar se shumë shpejt do të martohen.

fjolla morina (4) fjolla morina (4) fjolla morina

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.