“Paskemi surpriza”, Loredanën dhe Mozzik do ti shohim sërish bashkë

| 21:26
SHPËRNDAJE

Pas ndarjes së bujshme që u bë publike pak muaj më parë, Loredana dhe Mozzik vendosën që të mos dilnin më bashkë në skenë.

mozzik loredana

Loredana theksoi në deklaratën e saj të ndarjes se edhe në turin muzikor “Bonnie & Clyde” do të performojë pa Mozzik.

Ata treguan se janë ndarë paqësisht dhe flasin për shkak të vajzës.

Por duket se diçka paska ndryshuar.

Në link-un ku shfaqet lista e koncerteve të Loredanës vihet re edhe emri i Mozzik.

Në mars ata janë sërish bashkë dhe do të mbajnë koncert në Gjermani.

event

loredana loredana 2 loredana mozzik loredana loredana1 loredana1 mozzik loredana

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.