Pas ndarjes me Morena Tarakun, miliarderi iranian vjen në Shqipëri dhe dëgjon këtë këngë shqip (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Pak kohë më parë lidhja dhe ndarja e këngëtares Morena Taraku me miliarderin iranian, Sasha Sobhani bëri bujë të madhe në media.

morena sasha

Që kur u mor vesh për lidhjen e Morenës me Sashën, ky i fundit u bë menjëherë mjaft i njohur në Shqipëri. Pas ndarjes me këngëtaren, shumë fansa shqiptarë i kërkon atij që të vinte në Shqipëri.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pas-ndarjes-me-morena-tarakun-miliarderi-iranian-vjen-ne-shqiperi-dhe-degjon-kete-kenge-shqip-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.