Pas Kendall edhe Kim Kardashian nuk i kursen pozat seksi, shfaqet me bluzë të shkurtër dhe bikini

Jan 21, 2022 | 19:36
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian tregoi përsëri format e saj marramendëse teksa mbante veshur një bluzë të shkurtër me bikini ngjyrë blu për fotosesionin e linjës së saj të rrobave.kim-kardashianNëna e katër fëmijëve nxori në pah pjesën e saj të belit, si dhe të pasmet në këtë fotosesion, shkruan Daily Mail.kim-kardashian-5

Zeshkanja pozoi me flokë të lagura të kombinuar me një grim rozë natyral, duke nxjerrë kshtu në pah tiparet e saj ekzotike.

kim-kardashian-4

Kim realizoi foto në oqean ndërsa pas përfundimit të setit, ajo u pa duke u kthyer në një karrocë golfi.

kim-kardashian-golf

kim-kardashian-1

kim-kardashian-6

kim-kardashian

kim-kardasjian-7

kim0kardashian-3

© Panorama.al

Te lidhura