Pas incidentit në skenë, Dua Lipa dhuron një atmosferë elektrizuese në Milano (FOTO)

May 28, 2022 | 9:58
SHPËRNDAJE

Dua Lipa vazhdon të dhurojë shfaqje të mrekullueshme në koncertet e saj në kuadër të turneut “Future Nostalgia”.

Këngëtarja dhuroi një tjetër natë elektrizuese teksa performonte në koncertin e saj të rradhës në Milano të Italisë.

Ylli i pop-it 26-vjeçar dukej mahnitëse teksa shfaqte linjat e saj perfekte në kostumin pas trupi që mbante veshur. Lipa kishte zgjedhur që në Milano të performonte me një veshje provokuese, e cila ishte në formën e një badi të zi me shkëlqim.

Wow! Dua Lipa sent pulses racing on Thursday evening in a glimmering sheer catsuit as she performed in Milan during her Future Nostalgia World Tour

Shkëlqimin më të madh veshjes sigurisht ia jepte bukuria e Dua dhe dizanji i veçantë, i cili në disa pjesë ishte vetëm me rrjetë duke lejuar disa pjesë të trupit të viheshin në pah.

Beauty: Dua had her brunette locks in a naturally tousled wave, as it fell freely from a middle parting to her shoulders

Flokët këngëtarja me origjinë shqiptare kishte zgjedhur ti mbante të hedhura pas shpinës, me onde të lehta. Paraqitja e saj kompletohej mjaftë bukur nga grimi i lehtë në fytyrë.

LAJMI I PLOTE NE PANORAMAPLUS.AL

© Panorama.al

Te lidhura