Pas fotos ku zbuloi pjesët intime, këngëtarja shqiptare nuk ndalet, i vë flakën rrjetit me pozat me bikini

| 16:00
SHPËRNDAJE
 

Dy ditë më parë, Eleni Foureira i vuri flakën rrjetit me foto me bikini ku ekspozoi më shumë se ç’duhet.

Këngëtarja shqiptare pozoi pranë pishinës me bikini miroskopike të zeza ku zbuloi pjesët intime, duke mos lënë vend për imagjiantën.

Megjithatë, ajo nuk ka ndërmend të ndalet. Zeshkanja seksi “tërboi“ sërish ndjekësit me imazhe të nxehta teksa merrte rreze dielli.

Këtë herë, këngëtarja vuri në plan të parë gjoksin bombastik duke ngritur temperaturat.

E veshur me bikini, Eleni Foureira ekspozoi linjat e saj të tonifikuara trupore dhe dukej mjaft seksi.

/Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.