Pas dorëheqjes nga detyra, ish-zv/ ministri largohet nga Shqipëria: Ditët e mia të fundit…

| 18:27
SHPËRNDAJE

Ish zv/ministri i arsimit, Taulant Muka, i cili dhe dorëheqjen nga detyra vetëm 15 ditë pasi u emrërua, ka njoftuar së fundmi se do të largohet nga vendi.

Në një njoftim në Facebook, Muka ka se po largohet nga Shqipëria për një rrugëtim të ri në shkencë.

“Ditët e fundit në Tiranë! Një rrugëtim i ri në shkencë, dhe në të njejtën kohë do vazhdoj luftën për përmirësimin e sistemit arsimor por në një nivel tjetër!”, ka shkruar ai.44544

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.