Pas disa ditësh “qetësi”, dy raste të reja me koronavirus në Fier. Dalin detajet, kontakte të farmacistit të infektuar

| 12:41
SHPËRNDAJE

Pas disa ditesh “qetesi”, e nderkohe qe eshte shpallur zone e gjelber, konfirmohen dy raste te reja me koronavirus ne Fier.Infektivi-mjeket-tamponet-analiza-koronavirusi-terreni-kontrollet-testet (25)

Gazetarja e “Panorama” ben me dije se dy rastet e reja jane kontakte te farmacistit te infektuar ne kete zone, pasi banojne ne te njejten lagje.

Ata janë një çift bashkëshortësh rreth moshës 60 vjeç. Ne familjen e tyre jane edhe dy djem, 22 dhe 25 vjec, te cilet kanē rezultuar negative.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.