Pas deklaratës së Bujar Asqeriut, ish-deputeti shqiptar: Meta shtëpi me 20 banjo, Rama me bunker dhe…

SHPËRNDAJE

Pas deklarates se forte te Bujar Asqeriut nje dite me pare i cili tha se nuk mendon njeri per artistet, ish deputeti shqiptar Eduart Ndocaj, ne nje reagim ne FB, tregon disa “sekrete” te politikaneve.

POSTIMI I PLOTE:

ndocaj1555

Politika me e pasur dhe me e korruptuara ne bote.PA PUNUAR ASNJE DITE ASNJERI PREJ TYRE.

Ilir Meta ka banesen me 20 banjo e pasuri ne Londer e Afrike te Jugut.
Edi Rama shpin bunkier e 10 hektare ullinj dhe pasuri ne SHBA.
Sali Berisha supermilardier dhe bashke me familjaret nuk din sa shtepi e pasuri kane.
Deputete dhe ish deputetet milardiere dhe pasuru neper bote .
Ministrat e ish ministrat milardiera dhe pasuri neper bote.
Kurse keto artista te medhenje trajtohen si skllever .
Populli pa pune pa buk pa shpres.
Gazetaret trajtohen si skllever.
Intelektualet si mjeran.
ZGJOHUNI SHQIPTARE BASHKOHUNI KUNDER KSAJ MAFIE POLITIKE TE TRE BANDAVE.
BANDA KRIMINAKE RAMA
BANDA KRIMINALE META
BANDA KRIMINALE BERISHA .

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.