Pas deklaratës së Beratit për 28-vjeçaren dhe akuzave se është gay, reagon për herë të parë Shqipe Hysenaj: Unë s’kam folur akoma

| 13:58
SHPËRNDAJE
 

Ditën e djeshme, Berat Behramaj deklaroi në “Përputhen” se kishte ardhur në këtë emision vetëm për Shqipen dhe se kishte ndjenja për të.

shqipe berat (4)

Për shkak të përjashtimit të 28-vjeçares për shkak se ushtroi bullizëm, Berati vendosi të largohej nga emisioni.

berati dhe ana (1)

Kjo solli një debat të fortë mes tij dhe Ana Lleshit, e cila tha se djali nga Kosova është gay dhe se kishte fakte për këtë gjë.

berati dhe ana (5)

Së fundmi, Shqipja ka reaguar jo vetëm për deklaratën e Beratit, por edhe për akuzat ndaj tij.

Në një postim në Instastory, ajo shkruante:

shqipe berat (5)

Ti je personi më i vërtetë sipas meje. U tregove burrë se erdhe për mua dhe ike po për mua. Le të shpifin, e vërteta gjithmonë del, por unë ende s’kam folur. Takimin tonë do ta bëjmë jashtë”.

shqipe berat (2)

Ndërkohë, pas akuzave nga Ana, edhe Berati ka bërë një postim në Instastory, ku shkruante “Vetëm prisni”.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.