Pas deklaratave të forta të Bombajt për prostituim dhe video porno, reagon Ajsi Xhaxhaj

SHPËRNDAJE

Pas lajmeve të botuara ditën e sotme lidhur me deklaratat e forta të Leonard Bombajt ku thotë se Ajsi Xhaxhajn e ka përjashtuar nga Sirea Film pasi u zbulua se ajo trafikohej dhe duke pohuar se historia e përdhunimit është një farsë, reagon aktorja.

20a989407f1e1582dbfb5e43dd7a0e5f

Ajsi përmes një statusi në Facebook ka zgjedhur t’i përgjigjet Bombajt me një shprehje.

“Për sa kohë historia do te shkruhet nga gjuetarët, luanët nuk do të nderohen kurrë! Kujt i intereson…”, shkruan ajo.ANGRY complaints from neighbours about noisy sex sessions have been revealed on the Internet.

Ja cfare tha Bombaj:

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.