Pas “Chonga”, Tuna do vijë me një bashkëpunim me artistin e njohur

SHPËRNDAJE

Kishte kohë që ishte shkëputur nga muzika dhe skena, për t’i qëndruar pranë djalit të saj Tianit. Por tashmë këngëtarja Tuna është rikthyer me një këngë të re “Chonga”, e cila u kthye menjëherë në hit.

tuna

Mesa duket publikun shqiptar e kishte marrë malli për muzikën e Tunës, pasi kënga pati një sukses të vërtet. Pas shkëputjes së gjatë që pati, tani duket se Tuna po i përkushtohet sërish projekteve muzikore të cilat nuk paskan të ndalur.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pas-suksesit-te-chonga-tuna-gati-per-bashkepunimin-me-artistin-e-njohur/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.