Pas ceremonisë madhështore të martesës, këngëtarja e njohur dhe partnerja e saj fotografohen duke shijuar muajin e mjaltit (FOTO)

Jun 22, 2022 | 13:31
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Sam Fox dhe gruaja e saj e re Linda Olsen shfrytëzuan në maksimum muajin e tyre të mjaltit evropian, vetëm disa ditë pasi shkëmbyen betimet në Essex.

Ish-vajza e Page Three u martua me menaxheren norvegjeze të turneut, Lindan, partneren e saj prej gjashtë vitesh, në një ceremoni në hotelin Kings Oak në Epping Forest të shtunën e kaluar.

Dhe duket se po shijojnë javën e parë të jetës së tyre martesore duke e mbytur njëra-tjetrën me puthje ndërsa pushonin pranë pishinës së jashtme në mjediset e hotelit të tyre luksoz.Me temperaturat në rritje, ish-modelja më vonë u ftoh në pishinë, ku ajo notoi gjatë ndërsa Linda shikonte.Steady on: At one point the couple appeared to suck grapes from each other's mouths while relaxing in the sunshine

All mine: The couple held hands while relaxing by the pool during what is thought to be a short overseas mini-break

Çifti kanë udhëtuar në një vend të panjohur jashtë shtetit për një mini-pauzë pasi shkëmbyen betimet gjatë një ceremonie madhështore. Sam dukej e pabesueshme me një fustan nusërie të bardhë pa rripa.

Sam i stiloi flokët e saj bionde platin në një stil elegant gjysmë lart dhe theksoi tiparet e saj të mrekullueshme me një make-up të theksuar për ditën e madhe.

A day to remember: Sam and Linda raised a glass or two of champers after exchanging vows in Essex last Saturday

Ajo mbërriti në ceremoninë luksoze me një taksi të bardhë të zbukuruar me fjongo rozë, ndërsa në targa shkruhej “Sam dhe Linda po martohen, 18 qershor 2022”.

Fejesa e Sam dhe Linda u njoftua në mars 2020, me një burim që i tha The Sun në atë kohë: “Sam dhe Linda janë shumë të lumtur së bashku dhe duan të kalojnë pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku. Ata janë shumë të dashuruara dhe duan ta bëjnë zyrtare.’

Upbeat: She was clearly in high spirits while splashing around in the outdoor pool as wife Linda looked on

© Panorama.al

Te lidhura