Ramën e pyesin komentuesit: Saje qorrin ku e ke? Ja përgjigja e kryeministrit

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka replikuar ne qytetaret ne profilin e tij ne rrjetet sociale, pasi mbaroi takimin e planifikuar sot pasdite ne Rreshen, ne diten e dyte te qendrimit te kabinetit qeveritar ne qarkun e Lezhes.

Ja disa prej replikave:

rtrrtrt

shkolla

rep3 rep2 rep1

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakIsh e dashura e pilotit: Seksi tresh më ka bërë të bie nga pesha, ai më kërkonte…
Artikulli tjetërVIDEO/ Të dehur dhe me shpejtësi, policia pret ‘kokat’ e 100 shoferëve

S'KA KOMENTE

Comments are closed.