Pas 20-vitesh, i riu ha fruta për herë të parë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Për gati 20 vite një burrë ka ngrënë vetëm kotëleta pule dhe patate të skuqura. Pas kaq shumë vitesh ai ka vendosur që për herë të parë të provojë frutat dhe perimet.

4F68526500000578-0-image-a-16_1535304143980

Ryan nga Andover në Hants vuan nga një çrregullim i rrallë ushqimor. Dieta e tij ishte e kufizuar që nga mosha 4-vjeçare. “Daily Mail” shkruan se tani 21-vjeçari po ushqehet me të gjitha llojet e ushqimeve të shëndetshme, pasi ka kryer terapi për çrregullimin e tij ushqimor selektiv.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/pas-20-vitesh-i-riu-ha-fruta-per-here-te-pare-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.