Partnerja e Imobiles me forma seksi, poston foton krah sulmuesit: Bomberi im

| 19:31
SHPËRNDAJE
 

Sulmuesi i Lacios, Çiro Imobile u shpall golashënuesi më i mirë i Serisë A dhe i Europës. Imobile e mbylli sezonin në kuotën e 36 golave duke lënë pas Mesin dhe Ronaldon në garën për “Këpucën e Artë”.

Me përfundimin e sezonit sulmuesi po shijon disa ditë pushimi me partneren e tij, Xhesika Melena.


View this post on Instagram

❤️ insieme a te passo dopo passo @ciroimmobile17

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

Ka qenë kjo e fundit që ka postuar një foto në rrjetet sociale krah Imobiles me mbishkrimin: “Bomberi im”. Ajo që bie në sy janë format fantastike dhe seksi të bukuroshes Melena.

106912038_335180714149393_7505375800013001250_n download maxresdefault 23cf84a361de4df584a92e6d57a8862b.medium

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.