Paris Hilton komenton foton e këngëtares shqiptare, ja çfarë i shkruan

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Rita Ora është duke korrur sukses në industrinë e muzikës ndërkombëtare. Shqiptarja ka arritur që me talentin, muzikën, stilin dhe energjinë që përcjell në skenë, të bëjë për vete shumë fansa nga e gjithë bota.

paris ora

Madje Rita Ora ka fanse të saj një ndër femrat më të pasura në botë. Është fjala për të famshmen Paris Hilton.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/paris-hilton-komenton-foton-e-kengetares-shqiptare-ja-cfare-i-shkruan/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.