Parashikimi me detaje, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë

| 10:41
SHPËRNDAJE

Zhvillimet dhe ngjarjet në familje dhe në karrierë si do jenë përgjatë kësa jave? Aventura ju presin, astrologu Jorgo Pulla sjell parashikimin për 12 shenjat e zodiakut për këtë javë. Parashikimet javore 22/07/19 – 28/07/19jorgo-pulla-horoskopi
DASHI
Të përgjithshmet:Java e fundit e Korrikut eshte nje jave mjaft e mire per juve te kesaj shenje, me siguri qe eshte me e mira nga javet qe lam pas,me date 23/7 Dielli kalon ne luan ne vendin e vet Dielli ne kete shenje ju fal dashuri pune energji.Me ne fund do te gjini veten ne ceshtjet e rendesishme qe juve ju interesojne ne pune ne shoqeri etj,me date 25/7ndikimi I Aferdites me Merkurin ne anen e kundert ne Gaforre do te ju ndihmoj me nje person qe keni len dick ate rendesishme pergjysem .ne fundjave edhe Aferdita kalon ne shenjen e luanit ,ku do te keni shume mundesira per te bere zgjedhjet e duhura ne ceshtjet e rendesishme .
Parashikimet në dashuri:Futja e diellit ne shenjen e Luanit me date 23/7 dhe Aferdita ne te njejten shenje me date 28/7,duket se fillon nje jave krejt ndryshe ne favorin tuaj .Per juve qe jeni ne kerkim te dickaje te re mund ta realizoni pikerishte kete jave, me date 25/7 ndikimi qe ka te bej Aferdita dhe Merkuri ne Gaforre ju jep shume shanse dhe shpres per nje lidhje qe mund te keni pasur nga e kaluara dhe ju ndihmon shume per ta stabilizuar ate.
Parashikimet profesionale:Ne kete jave i keni mundesit per te perfituar dicka te re ne lidhje me punen dhe jo vetem eshte nje perjudhe shume e mire duke pare ne koh gjithcka te stabilizonen, eshte nje moment ideal kete jave qe juve duhet me pa tjeter te ecni perpara sepse kjo jave ju jep shanse dhe mundesi ne stabilizim te punes dhe ekonomise.Marsi ne Luan dhe Jupiteri ne Shigjetar me date 25/7 do te ju ndihmoj qe te rriskoni dhe te fitoni te drejten tuaj.Do te ju jepet nje mundesi me teper per juve qe nuk keni dicka per momentin dhe jeni ne pritje per te stabilizuar nje pune afat gjat dhe ja arrini qellimit tuaj per dicka te tille,

DEMI
Të përgjithshmet:Javen e filloni me Diellin duke u stabilizuar ne Luan me date 23/7 do te ju ndihmoj me teper qe te jeni sa me afer njerezve qe ju interesojn ,akoma dhe ndryshime tye rendesishme si ndryshim vendbanimi mund te ju realizohet dicka e tille eshte nje mundesi me shume per juve te kesaj shenje ,me date 25/7 nje trekendesh ideal qe ben Marsi ne Luan me Jupiterin ne Shigjetar eshte shume positive si kend dhe ju ndihmon shume ne gjerat me te rendesishme qe juve mund te keni. Do te ju jepet akma mundesia per te mbyllur nje ceshtje qe lidhet me pasuri te paluajteshme eshte mese e mundur per juve te kesaj shenje .Me date 28/7futja e Aferdites ne shenjen e Luanit do te ju japi nje mundesi me teper ne nje ceshtje ligjore ne favorin tuaj.
Parashikimet në dashuri:ne kete jave te de keni mundesi per te bere njohje te reja per juve qe jeni ne kerkim te dickaje te tille,per juve qe keni pasur problem me lidhjet tuaj apo me dicka qe e keni ne mendje por nuk e keni pasur mundesin per te biseduar eshte koha tani per te biseduar shtruar per nje te ardhme te lumtur,Aferdita dhe merkuri ne shenjen e Gaforres ju ndihmon shume ne ceshtjet sentimentale dhe jo vetem. Me date 28/7 futja e Aferdites ne shenjen e luanit do te ju japi shume shanse te medhaja ne lidhje me i/e dashuren qe keni ne krah, eshte akoma nje mundesi per juve qe jeni ,deshironi nje shatzani esahte pikerisht kjo jave qe ju jep kete mundesi te arte, per juve qe nuk keni asgje per momentin do te ju jepet rasit me nje njohje qe do te ju duket sikur e njihni vite.
Parashikimet profesionale:Ne kete jave do te perfundojne nje here e mire problemet qe juve mund te keni pasur apo do te keni me njerez qe ju prishin humorin eshte java juaj me e mire per mbyllje problemesh si ne pune dhe ne ekonomi,me date 25/7 nje trekendesh qe ben Marsi qe ndodhet ne Luan me Jupiterin qe ndodhet ne Shigjetar ju ndihmon shume per te filluar dicka te re ne pune dhe shoqeri,nuk perjashtohet mundesia te ju behet nje ofert pune qe juve nuk e prisni por kjo eshte nje plus per juve te kesaj shenje , sepse do te rregulloni dhe anen ekonomike tuajen .

BINJAKËT
Të përgjithshmet:Java duket se fillon me nje pozitivitet te madh ne mardhnjet me punen dhe ato ekonomike ,me fillimin e javes ku Dielli shkon ne shenjen e Luanit me date 23/7ne vendin e vet dhe ju rrezaton per gjithcka ju intereson, ne ditet ne vazhdim do shikoni dhe ndryshimet qe do te keni ne mardhnje me te tjeret si ne puyne dhe ate ekonomike,me date 25/7 nje trekendesh qe ben Marsi ne Luan ju ndihmon shume per gjera te rendesishme ditore ne punen tuaj.Me date 28/7 kalon dhe Aferdita ne shenjen e luanit qe do te thot njohje te reja dhe biznes te ri ,nese keni per te bere blerje te rendesishme per biznesin tuaj bejeni ne keto data.
Parashikimet në dashuri:Futja e Diellit ne shenjen e Luanit me date 23/7 do te ju ndihmoj shume ne komonikim dhe do te ndiheni mire tek te tjeret apo tek njerzit qe ju rrethojne.Kjo eshte ne te miren tuaj sepse ju sjell mjaft njerez te rendesishem afer jush.Me date 25/7ju ndihmon shume dhe Marsi ne luan dhe planeti i fatit dhe i zgjerimit Jupiteri ne Shigjetar do te ju japi mjaft energji pozitive ,me date 28/7futja e Aferdites ne shenjen e Luanit sjell njohje te reja ,dashuri te tjera qe shkojne deri ne martese.
Parashikimet profesionale:Me ndikimin e Diellit qe futet ne Luan me date 23/7 do te ju ndihmoj shume dhe do te ju japi shpresa ne biznesin tuaj sidomos ne takimet te rendesishme qe mund te keni kete jave,sidomos juve qe merreni me tregti.Me date 25/7 Aferdita ne Krah te Merkurit ne Gaforre duket qart nje ofert qe do te ju bejne ,por juve do te shikoni fitimin tuaj ne afat gjat dhe jo momentale.nese juve keni nje pune dhe nuk ju pelqen mund te beni ndryshime qe juve ju intereson.

GAFORRJA
Të përgjithshmet:Me fillimin e javes duket se jeni ne rruge te mbare juve te kesaj shenje ,me futjet e Diellit ne Luan me date 23/7 do te keni mundesit per te vendosur juve vet per te ardhmen tuaj si ne pune dhe ne ekonomi.Mundesit qe do te ju jepen kete jave do te ju ndihmoj ne rregullimi e ekonomise dhe ne lidhje me disa udhetime shpirterore qe e keni shume te nevojshme , ne kete jave eshte mese e mundur te ju reali\zohet dicka e tille.Me dfate 25/7 behuni gati per nje ndryshim ne mardhenje me punen do te jet ne favorin tuaj mos e humbisni nje shans te till nese ju ofrohet ,tani do filloni te dilni nga veshtiresit qe keni ne ekonomi dhe ne lidhje me punen.
Parashikimet në dashuri:Dielli ne Luan me date 23/7duket se do fokusoheni me shume ne lidhjen tuaj si dhe per juve qe nuk jeni akoma ne lidhje mundesit nuk do te ju mungojne kete jave , eshte java me pozitive e muajit.Me date 25/7Aferdita ne krah te Merkurit mund te ju kthejne ne te kaluaren por eshte mundesia qe te zgjidhni mes te shkuares dhe te tashmes prandaj medohuni me pare se te veproni,me date 28/7 kalimi i Aferdites ne shenjen e luanit duket se do te keni nje stabilizim nje here e mir sepse njohja lidhja qe do realizohet kete jave eshte me idealja ne te ardhmen.
Parashikimet profesionale:E filloni Javen me nje trekendesh ideal Marsi ne Luan dhe me Jupiterin ne Shigjetar me date 25/7qe ka te bej konkretisht me punen dhe ne lidhje me nje kredi bankare mund te gjendet zgjidhje per ekonomine tuaj, anashkaloni me cdo kusht grindjet apo keqintepretimet qe te tjeret bisedojne ne kafenera mos i vini veshin se cfar flasin apo duan te ju len mbrapa. Juve keni mundesit per te ecur perpara por gjithashtu dhe me ekonomine ne ngritje,me date 28/7futja e Aferdites ne shenjen e Luanit mund te ju sjell nje perfitim te papritur ne ekonomine tuaj.

LUANI
Të përgjithshmet:Kjo jave per juve eshte me idealja ne cdo aspekt , do te ju ndihmoj ne cdo ceshtje qe juve keni apo ju intereson,Dielli futet ne shenjen tuaj me date 23/7 dhe ju jep shume mundesira dhe shanse ne pune , ne ekonomi, ne dashuri per juve qe keni pasur probleme dhe jo vetem.me date 25/7me nje trekendesh ideal ne shenjen tuaj do te ju ndihmoj ne nje takim perfekt qe mund ta realizoni ne kete date sepse eshte dita juaj me me fat dhe jo vetem,nese deshironi te beni ndryshime ne pune mund ta realizoni kete jave , nese deshironi te beni takime te rendesishme realizoni ne mesjave se ka per te ja vlejtur. Ne fundjave Aferdita kalon ne shenjen tuaj do te thot eshte koha per te stabilizuar cdo gje si dhe ate te dashurise.
Parashikimet në dashuri:Futja e henes ne shenjen tuaj me date 23/7 si dhe futja e Aferdites ne shenjen tuaj ne fundjave ,per juve qe nuk keni dicka te re eshte nje mundesi me shume per te bere nje njohje serioze , apo nje bisede nepermjet mjeteve elektronike.Nese deshironi te bisedoni me familjen tuaj per njohjen serioze eshte jave shume e mire qe te keni dhe ndihmen e familjes suaj ne anen shpirterore.Per juve qe jeni ne njohje por jeni larg njeri tjetrit eshte koha ideale te afroheni sa me afer me njeriu e zemres suaj.
Parashikimet profesionale:Tani keni kohen me te art momenti me ideal ne mardhjenje me punen tuaj dhe ne ceshtjet me te rendesishme ekonomike ,Dielli ne shenjen tuaj me date 23/7 eshte mire qe ta shfrytezoni ne maksimum kete perjudhe eshte me idealja per juve ne cdo aspekt.Ate qe duhet te beni pak kujdes eshte te mos harxhoni me shume sesa duhet .

VIRGJËRESHA
Të përgjithshmet:Kalimi i Diellit ne shenjen e Luanit me date 23/7 ju ndihmon shume te shikoni me kujdes gjerat e rendesishme qe ka te bej me shume ne ceshtjet ligjore dhe jo vetem .Nese deshironi qe te beni ndryshime pune apo levizje te ndryshme ne pune eshte mire ti beni ne fillimjave.Me date date 25/7 Aferdita Merkuri ne Gaforre mund te ju sjelli persona te rendesishem ne punen tuaj.Me date 28/7Futja e Aferdites ne shenjen e Luanit duket se disa biseda shume te vecanta eshte mire qe ti beni juve ne menyre mistike jo me te tret.
Parashikimet në dashuri:Me kalimin e Fiellit ne shenjen e Luanit me date 23/ dhe me date 28/7 do ti keni te gjitja mundesit per te stabilizuar dashurin tuaj , per juve qe nuk keni nje lidhje serioze eshte mire qe te beni dhe bisedat kryesore per te ardhmen sepse kjo jave eshte me e mira per juve, per juve qe keni nje njohje ketu e tre muaj eshte mire qe ta mbani te fsheht deri sa juve te siguroheni pasta ta beni zyrtare te te trete,duhet te beni pak kujdes ne disa ceshtje qe kan te bejne me te kaluaren eshte nje mundesi qe te keni ktjim nga e shkuara.
Parashikimet profesionale:ne disa takime qe mund te beni kete jave eshte mire qe te beni pak kujdes mos flisni shume gjera rreth jush se cfar doni te beni ne te ardhmen sepse Dielli ne Luan ju ndikon ne mardhenje me te tjeret prandaj pak kujdes nuk ju demton por ju ndihmon.Me 25/7 nje trekendesh qe formon Marsi qe ndodhet ne ne luan si dhe Jupiteri qe ndodhet ne Shigjetar eshte nje kend perfekt per juve qe deshironi te stabilizoni punen tuaj dhe ate ekonomike .Nese do te ju duhet qe te berni takime te rendesishme realizoni te merkure dhe te ejte .

PESHORJA
Të përgjithshmet:Futja e Diellit ne shenjen e Luanit me date 23/7 eshte nje perjudhe mjaft e mire per juve te kesaj shenje sepse me pare ishte e pa mundur stabilizimi ekonomik dhe puna . Tani e tutje do te shikoni ndryshime positive juve te shenjes se peshores.Duke filluar nga kjo jave e ne vazhdim mundohuni te gjeni njeriun e jetes, per juve qe nuk keni dicka per momentin apo rregullim dokumentash qe ka te bej me jasht, eshte nje mundesi e madhe dhe shume shanse qe do te ju jepen kete jave.Me date 25/7 nje trekendesh mjaft pozitiv per juve ju ndihmon ne rritje te ekonomise dhe jo vetem
Parashikimet në dashuri:Ne kete jave do te ju jepet mundesia te afroheni me teper me njerez qe juve I keni per zemer ,dhe aq me shume per nje te ardhme te sigurt mundesit nuk do te ju mungojne .Ndikimi I Aferdites me Merkurin ne shenje e gaforres me date 25/7 tregon rikthim te njerezve nga e kaluara prandaj shikoni pluset dhe minuset e juaja qe mund te perfitoni ne nje lidhje serioze, mos u nxitoni te nxirni perfundime sepse me date 28/7 futja e Aferdites ne shenjen e Luanit do te jet me teper nje ndihmes per juve dhe jo ndonje njohje e momentit.
Parashikimet profesionale:Ceshtje qe lidhen me punen as qe nuk duhet te ju shqetesojne sepse mesa duket jeni ne rruge te mbare dhe mjaft mndesira do te ju jepen ne ditet ne vazhdim ,me hyrjen e Diellit ne Luan me date 23/7 do te ju ndihmioj jasht mase qe te mendoheni me mire ne ceshtje te rendesishme qe kerkojne zgjidhje per juve te shenjes se peshores,do te keni akoma me shume ndihmesa ne anen ekonomike me ndikimin pozitiv qe formon nje trekendesh Marsine Luan dhe Jupiteri ne Shigjetare me date 25/7 ju jep shanse ne pune dhe ekonomi.

AKREPI
Të përgjithshmet:Per juve Akrep te dashur nuk perjashtohet mundesia te keni pak me teper lodhje ,prandaj pak me teper vemendje te henen futja e Diellit ne shenjen e Luanit ju ndihmon te zgjidhni nje ceshtje te vjeter ne punen tuaj po ashtu dhe ne nje ceshtje ligjore eshte mese e mundur te marri zgjidhje.Do te keni njohje te reja mundesi bashkepunimi si dhe ne sferen sentimentale do te ju jepen mundesira,me date 25/7Aferdita ne krah te Merkurit ne shenjen e gaforres do te ju hapi porten e komonikimit me nje lidhje te vjeter shpirterore me juve dhe do te gjendet zgjidhje dhe do te mbyllet nje here e mire ky kapitull.
Parashikimet në dashuri:Aferdita ne krah te Merkurit me date 25/7 duket se jeni te dyzuar per nje lidhje qe akoma nuk keni gjetur zgjidhje ,per kete ju vjen ne ndihm Plutoni qe do te ju bej te mundur me ane te komonikimit ta zgjidhni problemin brenda dites se merkure.Me date28/7futja e Aferdites ne shenjen e Luanit do te keni njohje te reja per juve qe jeni ne kerkim te dickaje te tille ,kjo do te ndodhi brenda ne vendin e punes por juve me zjuarsi duhet te kuptoni anen shprterore te personit dhe kerkon xhentiles dhe maturi ne pergjigjen qe mund ti jepni,kjo njohje e paritur mund te jet dhe e ardhmja jua per te stabilizuar anen shpirterore.
Parashikimet profesionale:me vendosjen e Diellit ne Luan ne shenjen e zjarrit duket se ceshtjet qe lidhen me pune do te jen ne anen me te mire tuajen.Shfrytezoni cdo moment qe ju jepet ne lidhje me punen me takimet qe do te beni ne mesjave se ka per te ja vlejtur dicka e tille , me date 25/7nje trekendesh qe ben Marsi me Jupiterin do te ju japi nje dore te mire ne fushen ekonomike por jini te kujdesshem se ku deshironi te investoni sepse mundesit jane pothuajse te shumta ne perfitime ne kete drejtim.

SHIGJETARI
Të përgjithshmet:Kjo jave do te jet fillimi i veres per juve Shigjetare te dashur.Me futjen e Diellit ne Luan me date 23/7 dhe Aferdita ne te njejten shenje me date 28/7 tregon qe gjerat ideale tani fillojne ,do te thot qe fillojne te ju ecin perpara gjerat ne cdo aspekt ,nuk perjashtohet mundesia te beni nje udhetim te afert por jasht vendit qe ka te bej me punen dhe nje kontrat e tille eshte pregatitur apostafat per juve fati ka menduar shume gjera per juve dhe tani do te shikoni ndryshimet pozitive ne jeten tuaj.Me date 25/7nje trekendesh qe ben Marsi ne Luan dhe Jupiteri ne shenjen tuaj ju ndihmon ne cdo aspekt .
Parashikimet në dashuri:Hyrja e Aferdites ne fundjave duket se ceshtjet sentimentale do te ecin shume here me mire se me pare ,per juve qe nuk jeni te lidhur apo nuk keni njohje kjo jave eshte shume e mire per te bere njohje te reja apo lidhje serioze per nje te ardhme te shendeteshme dhe nje familje te plotesuar.ne pergjithesi kjo jave ne sferen sentimentale eshte mjaft pozitive dhe eshte ne te miren tuaj te beni levizjet e duhura se ka per te ja vlejtur dicka e tille.
Parashikimet profesionale:Planet qe keni ne mendjen tuaj ne kete jave nuk do te jet shume e fokusuar ne pune por ne shanset qe do te ju jepen ne lidhje me pune qe ta mbaroni nje ore e me pare ate qe juve mendoni se eshte ne te miren tuaj dhe jo ato qe te tjeret ju servirin ne pune , eshte nje mendim pozitiv ne njeren ane por nga ana tjeter eshte ana ekonomike qe kerkon zgjidhje te menehershem qe juve e kni kete mundesi per ta zgjidhur.Edhe pse keni shume gjera per te ven ne vendin e tyra persa i perket punes ne biznesin tuaj por kjo nuk ka pse te ju shqetesoj sepse me hyrjen e Diellit ne Luan dhe e Aferdites po ashtu ne te njejten shenje do te ju jepen shume shanse te tjera qe juve te keni mundesi ne stabilizimin e ekonomise dhe te punes suaj.

BRICJAPI
Të përgjithshmet:E filloni javen me hyrjen e Diellit ne shenjen e vet ne Luan me date 23/7 kjo dite eshte shume e rendesishme per juve te kesaj shenje sepse jo vetem mund te rriskoni dhe te fitoni por dhe ne lidhje me anen ekonomike i keni mundesit per ta stabilizuar ate.Me date 25/7 Aferdita ne krah te Merkurit qe ndodhet akoma ne krahun e kundert ne Gaforre tregon se mbase ju jep nje mundesi per te par se cmund te beni me nje ceshtje pasuri te palujeteshme ,si dhe ne lidhje me anen sentimentale mund te gjini nje zgjidhje per juve qe keni lidhje me probleme,ne fund te javes Aferdita shkon ne shenjen e Luanit ju tregon shanset qe kan te bejne me ekonomin dhe punen tuaj. Do te keni mundesi te stabilizimin ekonomik.
Dashuria:Eshte jave e fatit tuaj nje nga javet me ideale ne sferen shpirterore dhe per juve qe keni ndonje njohje te re i keni mundesit per te bere lidhje serioze sidomos lidhjet Bricjap Ujor apo Bricjap Gaforre ,futja e Aferdites ne shenje e Luanit ne fund te javes do te thot se i keni te gjitha shanset te stabilizoni njohjen dhe lidhjet ne kete jave.
Karriera dhe financat:Ne kete jave eshte mire qe te beni pak kujdes ne ceshtjet qe kane te bejne me para ne dore kjo perjudhe ka shume rrisqe prandaj eshte mire qe te mos rriskoni ne gjera te rendesishme, futja e Diellit ne Luan me detate 23/7ju ndihmon per te zgjidhur nje ceshtje ekonomike qe keni shume kohe qe ju ka lodhur, me date 25/7 do te keni shume ndihmesa nga persona te trete ,Per juve qe mund te keni marre oferta te ndryshme eshte mire qe te bini pak kujdes jot e nxitoheni ne lidhje me punen sepse mund te humbisni nese nuk I rishikoni pluset dhe minuset

UJORI
Të përgjithshmet:Kete jave do te keni te beni me shume me familjen tuaj se sa me ceshtje te tjera eshte mire qe te shikoni me kujdes nje ceshtje pasurie qe do te deshironi ta shisni por nuk keni gjetur akoma blersin , ka gjasa qe te gjendet kete jave ,ajo qe duhet te beni kujdes eshte ne lidhje me parat eshte mire q eta beni dredhjen nepermet bankes dhe jo ne dore.Me date 25/7 nje trekendesh qe ben Marsi ne Luan ju tregon mundesit se sit e perfitoni nga puna juaj,ne fundjave Aferdita ne Luan ju jep nje mundesi ne anen shpirterore per ta stabilizuar nje here e mire.
Dashuria:Aferdita ne krah te Merkurit ne shenjen e Gaforres qe do te thot nje mundesi me teper ne anen shpirterore per juve qe nuk keni nje lidhje te qendrushme, ne kete jave do ti keni mundesit per te zgjidhur cdo problem qe mund te keni.
Karriera dhe financat:Me hyrjen e Diellit ne luan me date 23/7 ju ndihmon shume per te stabilizuar punen dhe disa par ate munguara me pare duket se I merni dhe nuk perjashtohet mundesia te investoni ne biznesin tuaj eshte nje mundesi me shume per te stabilizuar punen dhe ekonomine tuaj,ne pergjithsi eshte nje jave shume e mire dhe mjaft positive ne vija te pergjitheshme eshte nje mundesi me shum per juve qe jeni rishtas ne biznes dhe jo vetem .

PESHQIT
Të përgjithshmet:Java fillon me nje pozitivitet me futjen e Diellit ne shtepin e vet ne shenjen e luanit ku do te ju rrezatoj ne cdo aspect dhe do te keni ndihmesat e duhura ne pune dhe ne cdo aspect tjeter .Nje jave me shume supriza mund te karakterizohet kjo perjudhe, I keni te gjitha mundesit per te bere te mundur stabilizimin e anes ekonomike sepse kjo eshte nje perjudhe qe juve perfitoni direct ne kete aspect.Aferdita ne krah ne Merkurit me date 25/7 do te ju ndihmoj shume ne vendimet qe deshironi te merrni ne mardhenje me punen dhe dick ate re qe mund te ju ofrohet ne kete jave.
Dashuria:Pikerisht ne kete jave do te keni akoma nje shans me teper ne anen shpirterore dhe shume ndikime positive do te keni kesaj jave juve qe keni te beni me bashkim familjare, per juve qe keni pasur nje lidhje por tani jeni ndare do te keni mundesin per tu bashkuar dhe te vazhdoni udhetimin e jetes suaj drejt se ardhmes ,per juve qe nuk keni dicka per momentin koha eshte tani te dilni te bisedoni,te takoni ,te dashuroni sepse kjo jave ofron gjera serioze dhe jo momentale.
Karriera dhe financat:Kjo jave do te ket shume ceshtje pune qe kerkojne zgjidhje nga juve , mund te keni mjaft lodhje por kjo lodhje ka per te ja vlejtur ne pergjithsi,Me futjen e Diellit ne Luan me date 23/7 ju tregon qe do te jeni shume perpara per te qen ne koh tani pikerisht kjo jave ju ofron shanse per tee cur perpara si ne ekonomi por dhe ne lidhje me pune te reja ,nje mundesi per juve qe nuk keni nje kontrat te perhershme por e keni te perkohshme mund te themi se do te ja dilni dhe e drejta juaj do te triumfoj.me date-25/7 nje trekendesh ideal ju ndihmon shume ne ekonomi dhe ne pune dicka ideale nga zgjidhja e nje problem I se shkuares ne punen tuaj e zgjidhni kete jave do te shikoni dhe do na kujtoni ,kjo eshte java me perfekte ne zgjidhje te problemeve te ndryshme qe mund te keni./ Balkanweb

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.