Parashikimi i horoskopit për datën 14 maj 2022

May 14, 2022 | 7:02
SHPËRNDAJE

horoskopi1

Dashi:
Ruani qetėsinė dhe rehatinė tuaj me ēdo kusht. Nėse keni diēka pėr t’i thėnė partnerit, mos hezitoni, bėjeni tani!

Demi:
Ndjeheni tė fortė, keni njė energji tė mirė qė do tė jetė veēanėrisht e dobishme nė marrėdhėniet ndėrpersonale! Zgjidhjet vijnė sė shpejti.

Binjakėt:
Mos u shqetėsoni sepse rikuperimi fillon gjatė mbrėmjes. Megjithatė bėni kujdes nga disa fjalė mė shumė qė mund tė rrėshqasin nga goja.

Gaforre:
Ndonjėherė jeni kokėfortė pėr ēėshtje qė nuk u kushtoni thuajse fare vėmende. Nė kėtė pikė, pėrpiquni tė mos jeni kaq shumė intolerantė!

Luani:

Njė miqėsi e kėndshme mund tė rezultojė diēka mė shumė, njė lidhje e mirė me shenjėn e Peshqve.

Virgjėresha:
Dėshironi shumė tė bėni diēka dhe tė tjerėt do ta vlerėsojnė shkathtėsinė tuaj. Nėse jeni vetėm (single), mos u mbyllni nė shtėpi!

Peshore:
Njė keqkuptim i vogėl me partnerin prish fundjavėn. Nėse diēka nuk shkon mirė, kėrkoni ta zgjidhni nė rrugėn e dialogut.

Akrepi:
Sot intuita do ju dhurojė emocione tė bukura! Nėse jeni bėrė ēift kohėt e fundit, mund tė pushtoheni nga njė vorbull emocionesh!

Shigjetari:
Dėshironi tė zbuloni dhe tė bėni gjėra tė reja! Favorizohen takime tė reja dhe bashkėpunime profesionale.

Bricjapi:
Pėrpiquni tė shkėputeni nga shqetėsimet dhe streset. Njė shėtitje nė ajėr tė hapur sigurisht qė mund tė ndihmojė!

Ujori:
Njė valė optimizmi do tė pushtojė qenien tuaj dhe tė tjerėt nuk do tė mund tė qėndrojnė larg jush!

Peshqit:
Emocione intriguese, favorizohen njohjet e reja. Njė harmoni e veēantė me shenjėn e Luanit.

© Panorama.al

Te lidhura