Parashikimi i Horoskopit, datë 29 maj 2020

| 0:18
SHPËRNDAJE

Dashi

Kjo e premte duhet shfrytëzuar për tu sqaruar. Nëse me partnerin keni patur probleme, do ti zgjidhni. Kështu mund të bëni projekte me të.

Demi

Ju pret një ditë rikuperimi. Takimet që do të bëhen në këtë periudhë, do të jenë të rëndësishme për të ardhmen.

Binjakët

Ndjenjat do të jenë në qendër të vëmendjes. Në punë do keni biseda për risi në profesionin tuaj.

Gaforrja

Në dashuri do ketë takime të reja. Në punë, përqendrohuni në gjërat që kanë vërtetë rëndësi.

Luani

Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet që keni me partnerin. Në punë do të keni dëshirë për zhvillime të reja.

Virgjëresha

Në dashuri do flisni ato që doni me partnerin. Në punë duhet të rinisni dhe mund t’iu duhet të bëni një zgjedhje me rëndësi.

Peshorja

Ky është një moment shumë i mirë sa i takon projekteve me partnerin. Në punë, do keni mundësi për të realizuar gjërat tuaja.

Akrepi

Në dashuri mund të ketë zhvillime të rëndësishme. Mundohuni që të ruani qetësinë, duke I zgjidhur me toleranc ato që doni.

 

 

 

Shigjetari

Gjatë kësaj të premteje do të ndiheni shumë mirë. Në këtë moment do të preferoni aventurat.

Bricjapi

Disa zgjedhje të bëra sot, do të kenë efekt afatgjatë. Ky është moment interesant, sa i takon ideve të reja.

Ujori

Sot është momenti për tu përqendruar në të tashmen dhe të ardhmen. Në punë do keni ide për të dhënë.

Peshqit

Në dashuri gjërat që duhet të bëni dhe zgjidhni, janë të shumta. Mos bëni zgjedhje impulsive, por reflektoni mirë.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.