Parashikimi i Horoskopit, datë 28 shkurt 2020

| 0:33
SHPËRNDAJE

Dashi

Mos bëni çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse nuk është momenti me i përshtatshëm. Financat do jene te kënaqshme.

Demi

Priten ndryshime rrënjësore sot ne jetën tuaj ne çift pas një periudhe delikate dhe problematike. Do ketë bashkëpunime.

Binjaket

Klima për jetën tuaj ne çift do përmirësohet ndjeshëm gjate kësaj dite. Do kaloni çaste te ngrohta me partnerin tuaj.

Gaforrja

Çifteve do iu realizohet çdo ëndërr dhe çdo dëshira. Dita e sotme do jete fantastike kështu qe mund ta shfrytëzojnë sa te duan.

Luani

Kjo dite do jete një nga me te bukurat për jetën sentimentale te çifteve. Do dashuroheni plot pasion dhe energji.

Virgjeresha

Sot do keni mosmarrëveshje me partnerin. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kishit menduar.

Peshorja

Sjellja juaj e mire do zgjoje admirim dhe me shume dashuri nga ana e partnerit. Gjithçka do shkoje si e kishit menduar.

Akrepi

Ambienti i ngrohte do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj sentimentale. Do kuptoheni mire me partnerin.

Shigjetari

Rutina do mbizotërojë gjate gjithë ditës se sotme ne jetën tuaj sentimentale dhe asgjë nuk ka për te shkuar siç mund ta kishit imagjinuar.

Bricjapi

Dite me shume fat kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kuptoheni edhe me vështrime me partnerin tuaj.

Ujori

Tregohuni sa me te arsyeshëm gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse përndryshe situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Peshqit

Atmosfera konfliktuale do jetë pjesë e ditës. Nuk do merreni vesh me partnerin dhe do këmbëngulni te dale gjithmonë e juaja.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.