Parashikimi i horoskopit, datë 21 tetor 2019

| 0:01
SHPËRNDAJE

horoskopiDashi
Këtë javë do të jeni më të vëmendshëm në punët e dashurisë dhe do të
përpiqeni të silleni mirë. Do të ketë më pak grindje dhe më shumë reflektim,
dhe kjo do t’ju lejojë të përjetoni lehtëisht ditët.
Demi
Do të ketë tensione gjatë javës, veçanërisht mes të hënës dhe të mërkurës.
Ata që kanë qenë së bashku për një kohë të gjatë do të kenë mundësinë të
zyrtarizojnë historinë e tyre të dashurisë.
Binjakët
Në këtë javë do të lindë dashuria e re për të lindurit e shenjës, dhe beqarët
gjithashtu do të jenë në gjendje të gjejnë shpirtin binjak. Yjet do të sjellin fat
për ata që do të jenë të gatshëm të përfshihen dhe të sfidojnë fatin.
Gaforrja
Joshëse dhe pasionante, këtë javë do të keni shkëndija me partnerin tuaj, por
edhe në frontet e tjera do të ketë përfitime. Kush ka pasur probleme në çift,
dhe ka arritur t’i tejkalojë ato, më në fund mund të jetë më paqësor.
Luani
Në sferën sentimentale mund të ketë ndonjë kontrast në fillim të javës. Ka nga
ata që nuk kanë kapërcyer ende një zhgënjim, por prapë kanë dashur të
fillojnë një lidhje të re.
Virgjëresha
Javë e dobishme për takime, beqarët do kenë shumë mundësi për të njohur
atë idealin. Nëse jeni çift, megjithatë, duhet të bëni një vetë-ekzaminim, sepse
yjet ju ftojnë të jeni më të sinqertë me të dashurin tuaj.
Peshorja
Gjatë gjithë javës, falë Venusit, do të keni mundësi të zgjidhni disa nga
çështjet që ju pllakosën në çështje sentimentale.

Akrepi

Aspekti erotik do të jetë pika qendrore e kësaj jave, me aq shumë pasion për
partnerin. Marrëveshja dhe bashkëpunimi do të jenë në krye për ata që janë
në çifte, dhe mund të ketë programe të rëndësishme për të ardhmen.
Shigjetari
Këtë javë do të keni mundësinë të përjetoni emocione të forta. Kushdo që ka
një lidhje do të jetë në gjendje të bëjë disa projekte, të cilat do të kenë të
bëjnë me shtëpinë ose dasmën.
Bricjapi
Në këtë javë kush do të duhet të bëjë një zgjedhje në dashuri do të jetojë disa
ditë mjaft sfiduese. Ata që janë vetëm do të jenë në gjendje të takojnë njerëz
të këndshëm.
Ujori
Në këtë javë do të gjeni veten në pozitën që duhet të bëni disa kontrolle në
një kontekst sentimental. Keni kohë që dyshoni për partnerin tuaj që nuk ju
bën të ndjeheni rehat, por mos flisni nëse nuk jeni i sigurt.
Peshqit
Gjatë javës do të ketë shumë lajme në frontin sentimental, si për çiftet ashtu
edhe për beqarët. Mund të ketë takime dhe vendime që do të ndryshojnë në
mënyrë dramatike situatat, disa raporte mund të përfundojnë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.