Parashikimi i Horoskopit, datë 14 shkurt 2020

| 7:36
SHPËRNDAJE
 

Dashi

Hëna nuk do të ketë më ndikim të kundërt, ku dashuria do të dalë fitimtare, veç kujdes ndaj vendimeve impulsive. Në punë, nëse nuk ka përqendrim, mund të ndodhin gabime të mundshme.

Demi

Në dashuri mund të ketë luhatje të mëdha, pasi personi me të cilin shoqëroheni, nuk është më siç doni ju. Në punë, mund të gjejnë sqarim disa çështje

Binjakët

E premtja do të jetë pozitive për dashurinë, ku do keni mundësi të festoni Shën Valentinin në mënyrën më të mirë të mundshme. Mundohuni që të mos lodheni, pasi angazhimet e ditës do të jenë të shumta.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë shumë e frytshme për të kuptuar nëse raporti juaj funksionin ose jo. Në punë mundohuni që të shmangni komplikimet. Disa probleme familjare do e prishin disi këtë ditë.

Luani

Mund të ketë vonesa në dashuri, ku mund të të ketë shqetësime të cilat do i vendosin gjërat në diskutim. Mundohuni që të sqaroheni. Në punë, duhet të nxirrni në pah të drejtat tuaja.

Virgjëresha

Mundohuni që të krijoni më shumë hapësirë për dashurinë gjatë kësaj dite, pavarësisht angazhimeve dhe nxitimit që keni. Ndonjë problem financiar, mund të shkaktojë vonesa në pagesa.

Peshorja

Mundohuni që të mbani nën kontroll humorin në çift, ku nëse keni kaluar një krizë duhet të bëni kujdes që ta zgjidhni. Në punë, bëni mirë që të përvishni mëngët.

 Akrepi

Në sajë të ndikimit të Venusit në shenjën tuaj, dashuria do të bëhet më e bukur. Dita e sotme do të jetë plot surpriza. Në punë do të merrni përgjigje të cilat i prisnit prej kohësh.

Shigjetari

Keni dëshirë për të rregulluar diçka që është krisur, mos humbni kohë, reflektni dhe çdo gjë rregullohet. Në sferën profesionale, ka shumë mundësi që të merrni një vendim të rëndësishëm.

Bricjapi

Në dashuri mundohuni veçse që të mos mendoni më shumë për të kaluarën, jetni momenti dhe shfrytëzoni çdo çast. Një takim i veçantë parashikohet në sferën profesionale.

Ujori

Do të ketë një acarim për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës, ndaj mundohuni që të organizoni diçka të këndshme. Në punë, bëni mirë që ti shtyni gjërat për javën e ardhshme.

Peshqit

Duke nisur nga kjo ditë deri në fundjavë, do të ketë rikuperim të ndjeshëm në dashuri, ku gjërat do të ecin dukshëm më mirë. Në punë, do të keni dëshirë për të triumfuar.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.