Parashikimi i horoskopit, datë 11 dhjetor 2019

| 0:13
SHPËRNDAJE

Dashi

Qielli do të jetë mjaft i favorshëm gjatë kësaj dite. Më në fund do të jeni gati në sferën sentimentale. Nëse e keni lënë pas dore partnerin/en, ka ardhur momenti për të rregulluar gabimin.

Demi

Dita do të jetë nën ritmin e duhur sa i takon çështjeve ekonomike, pasi ka një sërë shpenzimesh me të cilat duhet të përballeni, sidomos sa i takon shtëpisë. Megjithatë jeni duke ndërtuar një të ardhme më të qetë.

Binjakët

Ju pret një ditë mjaft interesante. Sa i takon ndjenjave periudha është mjaft neutrale dhe historitë e lindura prej pak kohësh do të vijojnë. Pritshmëri të mira parashikohen edhe në punë, pasi yjet janë në anën tuaj.

Gaforrja

Gjatë kësaj jave do të keni dëshirë të madhe për të luftuar dhe për të dalë me tuajën. Kjo do të thotë se do ju duhet të përballeni me disa pengesa. Ata që janë vetëm, mund të përjetojnë një emocion më shumë.

Luani

Dita do të jetë interesante përgjithësisht. Parashikohen takime të kënaqshme, ku qielli do të jetë mjaft i favorshëm sa i takon dashurisë. Disa gjëra nuk kanë shkuar siç mendonit, pavarësisht pritshmërive tuaja.

Virgjëresha

Lodhja do të ndihet dhe ka diçka që nuk ecën siç duhet. Jeni të tensionuar, pasi jo çdo gjë do të shkojë siç ju e mendonit. Rikuperimi nuk do të mungojë. Tregohuni të kujdesshëm ndaj gjërave që duhet të zgjidhni në familje.

Peshorja

Do të keni mundësi që të rigjeni një ndjenjë të humbur prej kohësh, për shkak se mund të mos keni bërë lëvizjen e duhur. Keni nevojë për ndihmë psikologjike, në mënyrë që të rimerrni veten.

Akrepi

Ata që janë përfshirë në një histori dashurie, do e manifestojnë hapur para të gjithëve. Periudha në vijim do të ofrojë një sërë mundësish. Bëni mirë që të mos lidheni me persona që janë të zënë, pasi është gabim që nga nisja.

Shigjetari

Do të rrëmbeheni nga impulsiviteti dhe entuziazmi i disa zgjedhjeve. Në dashuri dhe në punë ka shumë gjëra që duhen bërë. Marrëdhënie interesante parashikohen me të lindurit e shënjës së dashit dhe luanit.

Bricjapi

Kush ka një aktivitet të vetin mund të marrë rezultatet e pritura. Gjatë këtyre orëve jeni angazhuar maksimalisht dhe nuk do të dështoni. Në dashuri nëse ndiheni larg njeriut të zenrës, mundohuni që të zhdukni distancën.

Ujori

Do të ketë rikuperim energjie. Në dashuri jeni përballur me situata stresi të cilat kërkojnë sqarim. Menaxhoni çdo gjë me kujdes, në mënyrë që të shmangni polemikat e kota.

Peshqit

Ka një sërë shpresash për të lindurit e kësaj shenje, në pritje të vitit të ri. Nëse jeni të lodhur, mund të thoni atë që mendoni lirisht. Kush është i përfshirë në dy histori njëherësh, duhet të tregohet më i sinqertë.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.