Parashikimi i Horoskopit, datë 09 korrik 2020

| 0:30
SHPËRNDAJE

Dashi

Në dashuri shikoni t’i bëni gjërat serioze me partnerin. Duhet të konretizoni diçka të re në punë.

Demi

Do të ketë rikthim pasioni, i cili gjatë këtyre ditëve ishte zbehur. Në punë do të bëhet një zgjedhje brenda fundit të muajit.

Binjakët

Keni një dëshirë të madhe për të dashuruar, e cila do të favorizohet nga ndikimi pozitiv i Venusit. Puna do të ketë zhvillime pozitive.

Gaforrja

Kjo ditë parashikohet pozitive. Në punë jeni me energji dhe kjo gjë do ju lejojë që të sqaroni situata të cilat nuk shkojnë siç duhet.

Luani

Në dashuri do realizoni disa gjëra që doni. Në punë do të ketë mundësi të cilat duhen kapur, pasi mund të ketë zhvillime pozitive.

Virgjëresha

Në dashuri nuk duhet të bëni biseda me partnerin. Sa i takon vonesave në punë, tani do ketë sistemime.

Peshorja

Në dashuri duhet të toleroni partnerin në bisedat që do t’ju bëjë. Në punë duhet të menaxhoni një projekt.

Akrepi

Në dashuri nëse dikush ju pëlqen, viheni në dijeni. Vëmendje duhet treguar me shpenzimet.

Shigjetari

Në dashuri do jeni të vendosur në gjërat që do bëni. Në punë, mund të keni projekte, por çoni përpara gjërat që ju interesojnë.

Bricjapi

Sot do të realizoni një projekt me partnerin. Në punë, mund të mendoni se jo të gjithë janë në anën tuaj.

Ujori

Në dashuri dikush mund të kthehet te ju. Në punë, janë të favorizuara idetë tuaja, ndaj përdoreni këtë periudhë.

Peshqit

Sot do të afroheni me një person që ju intereson. Kush do një punë gjatë kësaj periudhe, do të ketë mundësi për ta realizuar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.