Parashikimi i Horoskopit, datë 02 korrik 2020

| 0:26
SHPËRNDAJE

Dashi

Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe.

Demi

Ndjesi të reja mund të shfaqen brenda ditëve të ardhshme. Jupiteri ndihmon sferën profesionale.

Binjakët

Venusi nga ana juaj promovon dashuri: do të jetë e mundur të rivlerësoni dikë ose të bëni takime të reja.Tani ju mund të zgjidhni problemet me partnerin.

Gaforrja

Mërkuri favorizon dashurinë, veçanërisht të martën. Nëse jeni çift mund të mendoni për plane të mëdha.

Luani

Dashuria është favorizuar, veçanërisht marrëdhënie të rëndësishme, falë Hënës dhe Venusit. Nuk duhet te jeni pjese e bisedave që nuk ju interesojnë.

Virgjëresha

Periudhë e veçantë për dashurinë, në këtë moment nuk ndieheni të prirur për ndjenja, por së shpejti diçka do të ndryshojë. Periudhë pozitive në punë.

 Peshorja

Dashuria favorizohet nga Hëna. Pranoni disa ftesa. Ata që janë në çift mund të gjenden duke debatuar për shkak të shumë mendimeve në kokë.

Akrepi

Hëna në shenjën tuaj, do t’ju japë sharm por edhe një periudhë të shkëlqyeshme në dashuri. Do të keni mundësi të mira në punë.

Shigjetari

Në këtë moment ju jeni kritik ndaj dashurisë dhe për këtë keni vështirësi që të distancoheni. Në punë diçka lëviz në drejtimin e duhur.

Bricjapi

Ju nuk jeni në gjendje t’i jepni shumë hapësirë dashurisë dhe kjo mund të jetë një problem. Sidomos ndaj të tjerëve, mbase nevojitet sqarim.

Ujori

Lajme të mira pë rata që janë çift. Propozime interesante mund të mbërrijnë në punë, mos harxhoni kohë.

Peshqit

Një konfuzion i vogël në dashuri, ju ende nuk e dini atë që dëshironi. Zgjidhni atë që ju bën të ndjeheni mirë. Iniciativa të reja të preferuara në punë.

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.