Parashikimi i horoskopit, 8 korrik 2020

Jul 8, 2020 | 0:03
SHPËRNDAJE

horoskopiiDashi

Sot do të zgjidhni disa probleme që keni me partnerin. Në punë do të menaxhoni një projekt.

Demi

Duhet të qëndroni larg atyre njerëzve që nuk dinë se çfarë duan, pasi ju keni nevojë për qartësi. Në dashuri ju presin ditë të dobishme.

Binjakët

Përdoreni mëngjesin e kësaj dite për të biseduar me partnerin. Në punë, duhet të reflektoni mirë, për një propozim.

Gaforrja

Në dashuri takimet janë të favorizuara. Në punë, do të keni një intuitë të mirë dhe do bëni zgjedhjet e duhura.

Luani

Në dashuri do flisni me partnerin për disa ide që kanë të bëjnë me një projekt. Në punë do njihni persona të tjerë.

Virgjëresha

Në dashuri duhet të shmangni sqarimet me partnerin. Në punë disa gjëra që nuk ju interesojnë nuk duhet t’i dëgjoni.

Peshorja

Në dashuri merrini gjërat lehtë, duke toleruar partnerin për disa biseda. Puna do të shkojë mirë.

Akrepi

Në dashuri do ketë ndryshime, prandaj sqarohuni me partnerin. Në punë do zgjidhni disa probleme.

 

Shigjetari

Takimet e reja janë të favorshme, por mos mendoni për raporte serioze. Në punë, do të ketë një rifitim të ardhurash.

Bricjapi

Në dashuri do t’a kuptoni për çdo gjë partnerin. Në punë do të shfaqen mundësi të reja, nëse doni ndryshim.

Ujori

Në dashuri kjo është një periudhë e bukur. Në punë situata do të përmirësohet dhe do të lindin mundësi të mira.

Peshqit

Në dashuri gjërat do të ecin mirë. Në punë do të jeni të favorizuar, prandaj bëni çdo gjë që doni.

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.