Parashikimi i horoskopit, 18 janar 2021

| 0:23
SHPËRNDAJE

Dashi

Nëse jetoni dy marrëdhënie në të njëjtën kohë, duhet të kuptoni se në cilën anë dëshironi të jeni dhe të prisni njërën nga të dyja. Tensionet nuk mungojnë, madje as në punë.

Demi

Ata që së fundmi i kanë dhënë fund një lidhjeje, e shohin gjithçka në një mënyrë pesimiste. Mundohuni të kuptoni se para se të ndiheni mirë me një person tjetër, duhet të jeni rehat me veten.

Binjakët

Mund të rinovoni marrëveshje të favorshme, edhe nëse hiqni dorë nga diçka ekonomikisht. Mbani ekuilibrin e duhur midis të ardhurave dhe shpenzimeve.

Gaforrja

Të hënën jeni duke bërë projekte ambicioze, por diçka mund të mos shkojë në mënyrën e duhur. Mos u zemëroni dhe mos u bëni pesimist.

Luani

Përfitoni nga favori i yjeve dhe jepni më të mirën tuaj. Situata do të jetë gjithashtu shumë më aktive në një nivel sentimental. Nëse jeni beqar, është koha të përfshiheni në çështje sentimentale.

Virgjëresha

Kohët e fundit aspekti sentimental ka kaluar në plan të dytë, sepse ju është dashur të merreni me shëndetin dhe problemet e punës. Shërimi maksimal do të vijë në shkurt. Bëni durim

Peshorja

Gjërat nuk shkojnë siç dëshironit dhe për këtë arsye jeni paksa të nënshtruar. Nuk ka mungesë të shqetësimeve dhe komplikimeve.

Akrepi

Jeni shumë të hapur për dialog dhe për të ndihmuar ata që kanë nevojë për ndihmën tuaj. Ndoshta mund të lindë një dashuri e re.

Shigjetari

Një lajm i mirë mund të vijë në ditët e ardhshme, veçanërisht në datën 22 mund të merrni një mundësi të shkëlqyeshme. Gjithmonë mbani mend se shanset më të mira duhet të fitohen.

Bricjapi

Ju dëshironi të keni më shumë siguri dhe të kufizoni konfliktet apo edhe mosmarrëveshjet. Mërkuri dhe Saturni do të sjellin qetësi në punë: mund të jeni grindur me kolegët dhe eprorët.

Ujori

Për ata që kanë përjetuar një krizë ose një diskutim në një farë mase, tani është koha për rikuperim ose për të filluar sërish nga e para.

Peshqit

Në dashuri, tension dhe nerva për shkak të një grindje me partnerin ose për shkak të distancës me jush. Kini pak durim sepse gjërat do të funksionojnë në shkurt.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.