Parashikimi i horoskopit 18 gusht 2022, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Aug 18, 2022 | 6:59
SHPËRNDAJE

horoskopi1Dashi

Ka ardhur momenti që të merrni në dorë një situatë që e mbani për vete prej shumë kohësh. Besojini bashkëbiseduesit/es. Do t’ju kuptojë.
Demi
Mos e humbni rastin sot për ta bërë më të thjeshtë një takim pune. Mund të aplikoni një metodë të mësuar kohë më parë, shumë efikase.
Binjakët
Kjo e martë nuk do të jetë një ditë pozitive për ju, përderisa do të humbni fillin e diçkaje që e keni ëndërruar prej kohësh. Jini të durueshëm.
Gaforrja
Është normale që do të ndiheni pak të irrituar, pasi një person i afërt do t’ju zhgënjejë papritur. Gjithsesi tregohuni krenarë.
Luani
Një sinjal i vogël do t’ju bëjë që të kuptoni se po ecni në drejtimin e duhur dhe do t’u japë fund dyshimeve që kishit prej kohësh.
Virgjëresha
Sikleti që do të ndieni pasdite mund t’ju kthehet në avantazh nëse gjatë një situate do të dini t’i shihni qartë gjërat.
Peshorja
Kjo e martë do të jetë një ditë perfekte gjatë të cilës do të vini në shenjë një sërë çështjesh të rëndësishme dhe t’i përfundoni ato.
Akrepi
Pranimi i një mundësie të dytë do të jetë në dorën tuaj. Qëllimet e dikujt ndaj jush janë të sinqerta, por gjithsesi duhet të reflektoni mirë.
Shigjetari
Personi me të cilin do të keni të bëni sot nuk është budalla: e ka kuptuar se ato që i keni thënë janë justifikime. Jini të sinqertë me veten.
 
Bricjapi
Kontrolloni gjithçka të paktën dy herë përpara se ta përdorni. Mos e mërzisni veten prej dikujt që nuk di të jetë pranë jush e t’ju falë dashuri.
Ujori
Jini mendjehapur me njerëzit që do të kontaktoni sot. Gjatë kohës së lirë dedikojuni më shumë vetes, sepse e keni lënë shumë pas dore.
Peshqit

Mos u gëzoni shumë prej miqësisë së papritur nga një person i cili në të vërtetë nuk ju ka bërë të ndiheni mirë edhe pse e pëlqeni.

© Panorama.al

Te lidhura