Parashikimi i horoskopit, 05 mars 2021

Mar 5, 2021 | 0:29
SHPËRNDAJE

Dashi

Do të ndiheni të nënshtruar, veçanërisht në lidhje me dashurinë dhe nëse jeni duke përjetuar më shumë histori. Edhe në punë, gjërat nuk po shkojnë mirë: do të jeni nervozë.

Demi

Një ditë emocionuese falë ndikimit pozitiv të Hënës. Në punë mund të keni një rikonfirmim të bukur, sidomos përpiquni të zgjidhni një problem që ju shqetëson për një kohë.

Binjakët

Ditë e favorshme në dashuri, edhe nëse duhet të ketë ndonjë shkëputje, e ardhmja ju premton diçka më të mirë. Ditët premtuese ju presin në punë.

Gaforrja

Në dashuri, historitë e reja të dashurisë fillojnë mirë ndërsa në punë duhet të jeni më pozitivë, mund të keni frymëzime të mira.

Luani

Do të jetë ditë veçanërisht e komplikuar në dashuri. Në punë, përpiquni të mos zemëroheni nëse ka vonesa ose nëse jo gjithçka shkon siç dëshironi.

Virgjëresha

Kohë e mirë për dashuri dhe ata që janë ende beqarë, do të duhet t’i përkushtohen kërkimit të tyre. Në punë, përpiquni të rikuperoni qetësinë dhe filloni të bëni plane.

Peshorja

Një ditë shumë e mirë për të reflektuar mbi dashurinë dhe ndjenjat. Nevojitet kujdes në punë, veçanërisht kur bëhet fjalë për para.

Akrepi

Një ditë disi e qetësuar në dashuri: në fakt, ju keni pak lodhje të shkaktuar edhe nga Venusi në opozitë. Punëtorët e pavarur favorizohen në punë.

Shigjetari

Mund të përjetoni një emocion të bukur si rezultat i një ftese ose një mundësie për tu kapur gjatë fluturimit. Në punë jeni në një fazë rikuperimi.

Bricjapi

Venusi do të jetë në anën tuaj por do të keni edhe Hënën në kundërshtim e cila do ju bëjë të pavendosur. Në punë, përpiquni të mbani nën kontroll nervozizmin tuaj.

Ujori

Do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje të veçantë fjalëve, sepse mund të thoni diçka shumë dhe të lëndoni dikë. Në punë jeni në një fazë të mirë.

Peshqit

Një ditë e rimëkëmbjes për ju si nga dashuria dhe puna. Në dashuri do të jeni në gjendje të zgjidhni një krizë të përkohshme, ndërsa në punë përpiqeni të tregoni gjithçka ndodh.

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.