Përfundon mbledhja e grupit të PS-së, ja çfarë u diskutua

| 16:42
SHPËRNDAJE
 

Ka përfunduar para pak minutash mbledhja e grupit të Partisë Socialiste.

auto_selia-e-ps1477325384

Mbledhja është mbajtur pak para fillimit të seancës plenare.

Mësohet se Milva Ikonomi do të propozohet si kryetare e Komisionit të Ekonomisë, duke zevendesuar ne kete detyre Arben Ahmetajn.

Pas rënies së tërmetit shkatërrimtar në disa zona, Ahmetaj u shpall ministër për Rindërtimin.

Propozimi pritet t’i shkojë për shqyrtim Kuvendit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.