Paparaci në Parlament/ Paloma i qepet këmba-këmbës Kejdit të LSI

SHPËRNDAJE

Një nga gazetarët e terrenit të emisionit investigativ dhe satirik, “Fiks Fare”, Rudina Demneri, ose Paloma, është parë në oborrin e Parlamentit, teksa vraponte për t’i marrë një prononcim deputetes së re të LSI, Kejdi Mehmentit. Kjo skenë është ndjekur edhe nga deputeti tjetër i LSI-së, Nasip Naço, i cili qesh teksa e sheh.p3

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Kush janë dy kushërinjtë shqiptarë që vdiqën në Itali, ktheheshin nga diskoteka
Artikulli tjetërVajza shqiptare humb kuletën sapo shkon në Itali, por i vjen një sms në FB dhe gjithçka ndryshon

S'KA KOMENTE

Comments are closed.