Paparaci/ Jashtë Parlamentit, Mimi Kodheli dhe Elisa Spiropali të fiksuara pas …(FOTO)

SHPËRNDAJE

Që kur është bërë deputete e Parlamentit të Shqipërisë, në Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka spikatur për veshjen e saj shumë klas. Linjat e holla gjithashtu i japin vlerë çdo gjëje që ajo vesh. Nga ana tjetër, ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, përdor gjithnjë veshje më praktike.

Nuk e kemi parë asnjëherë me funde dhe fustane, por vetëm me pantallona, të cilat i shkojnë shumë. Por nëse nuk kanë të përbashkët stilin e veshjes, Mimi dhe Elisa kanë një tjetër gjë të përbashkët, pasionin për këpucët. Shiheni me sa kujdes i shohin pasi në një ditë me shi këpucët edhe mund të lagen apo të bëhen pis. Hall i madh i ka zënë zonjat!!!.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPirlo kritikon Italinë: Mjaft u ankuan për arbitrat, golat nuk i bën “San Siro”
Artikulli tjetërLuhen sot 10 ndeshje në Kategorinë e Dytë, ja përballjet dhe oraret

3 KOMENTET

  1. Ka ardhur kohe qe nese do te ofendosh tjetrin ti thuash: o deputet i mutit.
    Me shume u japin rendesi kembeve se kane hall se u lagen kepucet, sesa kokes qe e dine se e kane plot me lakra. Perse nuk veshin çisme apo kan hall se kushtojne shume e nuk i blejne dot.

  2. Te dyja jane femra,qe u pelqen shume vehtja,ose me mire me thane,se i ka hy vehtja ne qejf.Te dyja,te tmerreshme per te vjedhur,manipulojne mbrekullisht veprimet qe bejne per to,dhe duan te duken gjithmone te "rendesishme".Ne shqipen e thjeshte,keto lloj njerezish,quhen "alabake"

  3. C'jane keto idiotlliqe!! Edhe po i pane kepucet e cfare pastaj? Aq me teper nga fotot qe keni nxjerre vetem mund te spekullosh se cfare po bejne apo diskutojne ne ato momente. Dhe pastaj ju vjen keq kur ju quajne media kazani!!!!

Comments are closed.