Paparaci/ Jashtë Parlamentit, Mimi Kodheli dhe Elisa Spiropali të fiksuara pas …(FOTO)

SHPËRNDAJE

Që kur është bërë deputete e Parlamentit të Shqipërisë, në Grupin Parlamentar të Partisë Socialiste, Elisa Spiropali ka spikatur për veshjen e saj shumë klas. Linjat e holla gjithashtu i japin vlerë çdo gjëje që ajo vesh. Nga ana tjetër, ish-ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, përdor gjithnjë veshje më praktike.

Nuk e kemi parë asnjëherë me funde dhe fustane, por vetëm me pantallona, të cilat i shkojnë shumë. Por nëse nuk kanë të përbashkët stilin e veshjes, Mimi dhe Elisa kanë një tjetër gjë të përbashkët, pasionin për këpucët. Shiheni me sa kujdes i shohin pasi në një ditë me shi këpucët edhe mund të lagen apo të bëhen pis. Hall i madh i ka zënë zonjat!!!.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPirlo kritikon Italinë: Mjaft u ankuan për arbitrat, golat nuk i bën “San Siro”
Artikulli tjetërLuhen sot 10 ndeshje në Kategorinë e Dytë, ja përballjet dhe oraret

3 KOMENTET

Comments are closed.