25 Nëntor, 2021

“Zoti na bekoi me një engjëll si ti”- Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndajnë foton e parë më vajzën, zbulojnë emrin e vogëlushes

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi mirëpritën në jetë të mërkurën vajzën e tyre.

marina vjollca getoar selimi marget1

Dhe moderatorja ka publikuar gjatë ditës së sotme foton e parë me vogëlushen.

Ajo postoi një foto ku duket dora e saj, e Getoar Selmit dhe Marget (një bashkim emrash i çiftit).

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, jeta jonë. Marget Selimi 24/11/2021”, shkroi Marina Vjollca krahas fotos.

/Panoramaplus.al

marina vjollca getoar selimi marget