5 Nëntor, 2019

VIDEO/ Takimi pas shumë kohësh me djalin e kthyer nga Afganistani, reagimi i nënës do ju emocionojë


ushtari me nenen

Një video emocionuese e takimit mes një nëne dhe djalit të saj të sapo kthyer nga misioni në Afganistan është shpërndarë në rrjetet sociale nga ministrja e Mbrojtjes.

I biri e ka surprizuar të ëmën duke i dalë papritur përpara në kohën që ajo ka qenë në punë. Ky përqafim plot mall të emocionon.

POSTIMI I MINISTRES OLTA XHACKA NE FB

E keni parasysh mallin dhe merakun e nënës për birin e saj?
Imagjinojeni kur ai është ushtarak dhe ka shkuar të shërbejë në Afganistan.
Ushtari i III Shkëlqim Hoxha nga batalioni i II i këmbësorisë, i cili është kthyer nga misioni në Herat i ka bërë këtë surprizë nënës së tij ditën e kthimit nga misioni.

© Panoramaplus.al