27 Maj, 2020

VIDEO/ “Nuk mund ta kesh seriozisht”- Reagimi i pabesueshëm i burrit kur gruaja i thotë se presin trinjakë

Reagimi i një burri teksa merr lajmin se partnerja priste trinjakë, ka bërë xhiro në rrjet. Ngjarja ka ndodhur në Waterloo, Iowa në SHBA, ku gruaja zbuloi pas një vizite tek mjeku se priste tre fëmijë.

Bashkëshorti dhe fëmija  e tyre po e prisnin në makinë, pasi nuk e shoqëruan dot si pasojë e koronavirusit, por lajmi se do të bëhej me tre fëmijë të tjerë e ka surprizuar atë.

Capture

Megjithatë, të dy prindërit duken të lumtur, ndërsa komentuan pas shpërndarjes së videos: “Jemi të ngazëllyer dhe me fat që kemi këto tre mrekulli”.