7 Shtator, 2018

VIDEO/ Lojtari i Arsenalit “harron” futbollin, tani “punon” si… rrobaqepës

Lojtari i Arsenalit, Hektor Belerin është shumë i njohur për veshjet e tij të guximshme sipas modës, por tani duket se çdo gjë po e bën me duart e tij. Mborjtësi 23-vjeçar i “topçinjve” ka postuar një video në “Instagram” ku shfaqet duke qepur vetë pantallona e tij, dhe duket sikur do të bëhet përgjegjës për dizenjimin e modës së tij.

Por, si një prind i përgjegjshëm nëna e Belerin, Mati Moruno qëndronte në këmbë për të qenë vigjilente në ata që bënte djali i saj dhe për ti dhënë ndihmë kur ai të kishte nevojë. Belerin e ka shprehur edhe më parë se është tepër i lidhur me modën, dhe kërkon që të fusë në të risitë e tij.


Belerin on Vidnews.