9 Nëntor, 2017

Ushtarja më seksi që keni parë ndonjëherë, historia e Marias që po çmend rrjetin


Maria Miri Domark, është ushtarja izraelite që po thyen “Instagram-in” në të gjitha kuptimet e fjalës. Një vajzë seksi dhe me një fytyrë engjëllore, duket e pabesueshme që për shumë kohë Maria ka qenë ushtare e nivelit të lartë përgatitor në ushtrinë izraelite.

Biondia simpatike për të bërë përshtypje nuk di vetëm të përdorë arsenalin e saj fizik, por di edhe të përdorë çfarëdolloj arme zjarri si një profesioniste e vërtetë.

Maria për herë të parë ka tërhequr vëmendjen e internetit para disa viteve, kur ishte e rekrutuar në ushtri. Tashmë ajo e ka përfunduar shërbimin dhe falë famës që ka marrë,  ka nisur edhe karrierën si modele.

 

© Panoramaplus.al