16 Dhjetor, 2017

Urimi emocionues i Vedat Ademit për të birin: Vetëm ti na bëre të kemi …


Vedat Ademi  prej kohësh jeton në Amerikë, duke e spostuar atje jetën e tij familjare dhe muzikore . Pak kohë më parë familja e këngëtarit të njohur Vedat Ademi u shtua edhe me një djalë. Sot ndërsa djali i tij i madh feston 5 vjetorin e lindjes Vedati ka zgjedhur ta urojë nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ai ka shkruar disa fjalë mjaft të ndjera dhe emocionuese, vargje të lëngës ‘’Vetëm ti’’ që i dedikoi të birit vite më parë. Edhe 100 Jon Art!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al