12 Shtator, 2018

Të dashuruar marrëzisht, partnerja e gardianit gjerman: Kryenim marrëdhënie si nëpër filma

Ndoshta në Gjermani janë çifti më i përfolur i momentit. Bëhet fjalë për Izabel Goulart dhe portierin e Gjermanisë, Kevin Trap. Në një intervistë të dhënë së fundmi, modelja e njohur ka deklaruar se pas çdo fitoreje ata kryenin marrëdhënie seksuale.

Madje ajo nuk ka nguruar aspak të tregojë se kanë kryer seks edhe në plazh me skena të para në filma të ndryshëm. Ndërkohë portieri i Paris Saint Germain i ka propozuar edhe për martesë modeles bukuroshe.