5 Shtator, 2018

Sinan Hoxha feston ditëlindjen, Andrra e uron me dedikim romantik

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sinan Hoxha, feston sot ditëlindjen e tij të 43-të.

E sigurisht që në këtë ditë të veçantë për të, nuk mund të mungonte urimi nga ana e bashkëshortes së tij, Andrra Destani.

Kjo e fundit ka zgjedhur një foto nga ceremonia e tyre e dasmës, ku ata të dy shfaqen duke u puthur.

Bashkëngjitur me foton, Anddra ka edhe dy fjalë të ëmbla për Sinanin: “Gëzuar ditëlindjen jetë”. Andrra dhe Sinani kanë me një djalë të vogël që quhet Ansi.

Panorama Plus