23 Maj, 2020

Shtoi peshë gjatë karantinës? Demi mbyll “gojët e liga” me fotot e nxehta. Pozon me bikini miroskopike për të treguar që ..

Demi Rose është kritikuar nga fansat se ka shtuar peshë gjatë qëndrimit e izoluar në shtëpi.

Por modelja i ka mbyllur gojën të gjithëve me fotot e nxehta në rrjetet sociale ky vuri në pah format e saj bombastike trupore.

Demi u vesh me bikini miroskopike dhe pozoi para kameras për të treguar që nuk është shëndoshur dhe mban trupin në formë.

Ajo shtoi se njerëzit kanë pretenduar se ka shtuar peshë gjatë karantinës për shkak se ka veshur bluza të gjera. Por që në fakt vazhdon të jetë e dobët.

“Kur njerëzit pretendojnë se kam shtuar peshë gjatë karantinës sepse po vesh bluza me numra të mëdhenj. Jo jam thjesht e dobët,”– shkroi modelja.

Demi, e veshur me bikini blu, nuk la vend për imagjinatën duke çmendur ndjekësit e saj.

Modelja nuk ka aspak turp dhe kënaq herë pas herë fansat me foto nudo e topless.

/Panoramaplus.al