27 Shkurt, 2023

Shtëpitë e Modës kthehen pas në vitet 2000, ja disa nga veshjet më të pëlqyera (Foto)


Koleksioni Vjeshtë/Dimër 2023-2024 shënoi një ndryshim ritmi. Koleksioni i femrave, tërhiqet shumë nga arkivat: modelet veshin xhaketa të gjata me lesh artificial me ngjyra që hapen mbi fustane të brendshme, funde transparente me bel të ulët, të brendshme të dukshme dhe funde me laps lëkure të zeza. Këtu janë disa nga modelet që kanë tërhequr vëmendjen e të tjerëve.

       

Psikologjia/

© Panoramaplus.al