9 Nëntor, 2017

Shtang vajza shqiptare: Më ndihmoni të rikthej virgjërinë, do t’ua shpërblej para operacionit


Një vajzë nga një qytezë e vogël në jug të Shqipërisë i ka dërguar një mesazh të gjatë Olti Currit në faqen e tij të Facebook-ut duke i kërkuar që ta publikojë për ta ndihmuar ndokush.

Ajo shprehet se familja e ka fejuar me një 30-vjeçar që jeton në Greqi por të gjithë e dinë që vajza është e virgjër, ndërkohë që ajo nuk është.

Përmes mesazhit ajo ka treguar historinë e saj, si dhe kërkuar ndihmë për t’i sugjeruar ndonjë mjek për kryerjen e operacionit për rikthimin e virgjërisë si dhe nëse dikush mund t’ia sponsorizojë, e në këmbim vajza do t’ia shpërblej, sigurisht para operacionit siç shprehet ajo.

Foto ilustruese

Mesazhi i plotë i publikuar në faqen zyrtare të Olti Currit:

“Te lutem shume ma publiko se jam ne hall te madh.Jam nje goce 23 vjece nga nje qyteze e vogel ne jug te shqiperise.Prej disa kohesh familja me prezantoi me nje djale rreth 30 vjet qe jeton jashte.Ai eshte super i ka gjitha bukurine zgjuarsine ka dhe nje pune te shkelqyer.U takuam ne shqiperi se erdhi vetem per mua enkas dhe ndejtem rreth 1 muaj bashke.

Gjate ketij muaji ai u perpoq disa here te me prekte por un e largoja dhe i thoja se kam turp dhe eshte akoma heret.Me kerkoi edhe te rrinim pak bashke ne nje vend intim por un nuk pranova me justifikimin se me vjen turp dhe jam e ndershme sjam dosido.Edhe gjate puthjes un beja sikur nuk dija te puthja dhe skuqesha kastile.

Un jetne e kam kaluar ne fshatin e lindjes dhe te gjithe ne familje dhe t enjohurit e dine qe jam e paprekur.Por kam jetuar 3 vjet ne tirane sepse nisa universitetin dhe me vone e lashe sepse nuk e perballoja dot dhe atje gjate atyre 3 viteve krijova rreth 7 lidhje te shkurtra por qe asnjera nuk me eci.

Me pak fjale dua te rikethej virgjerine sepse un cunit i thashe qe jam e paprekur e as kam puthur ndonjihere.Kush mund te me keshilloje ndonje mjek qe ben operacion rikethim virgjerie dhe qe te rruaje sekretin profesional si dhe sa kushton pak a shume.

Un nuk kam gjendje ekonomike te mire dhe nqs se dikush do t emund t eme ndihmonte me leket e operacionit do ja dija per nder dhe do ja shperbleja,kuptohet para operacionit sepse ashtu i bie te ike puna kot. Ju lutem se jam ne hall te madh.Anonime dua te ngelem se mos e lexon i dashuri dhe me shkaterrohet gjithe jeta.Flm.”

Mesazhi i vajzes

 

© Panoramaplus.al