27 Maj, 2020

“Shmangni debatet në dashuri”- Parashikimi i horoskopit për sot: Pas problemeve të muajve të fundit …

Dashi

Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë pozitive. Edhe takimet janë të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, do të vijë rikuperimi.

Demi

Në dashuri do të keni mundësi që të çoni përpara projektet me partnerin. Mundohuni që të shmangni problemet dhe debatet.

Binjakët

Dashuria do të jetë mjaft pozitive gjatë gjithë fundjavës, në sajë të ndikimit të Hënës. Dikush mund të mbajë një premtim që ka dhënë.

Gaforrja

Dashuria do të jetë mjaft mirë. Nëse jeni beqar do keni takime të reja. Këshillohet që të reflektoni mirë, para se të veproni.

Luani

Në dashuri jo çdo gjë do të ecë siç dëshironi. Menaxhoni mirë financat, se keni bërë disa shpenzime.

Virgjëresha

Shmangni debatet në dashuri. Duhet të jeni të qartë në vendimet që do të merrni.  Në punë do të ndiheni të kënaqur.

Peshorja

Dashuria do të jetë e favorizuar. Shikojini mirë takimet e reja. Në punë do veproni si të doni. 

Akrepi

Në dashuri do keni dëshirë për të bërë shumë gjëra dhe mundësitë nuk do të mungojnë. Ky është momenti i rikuperimit.

Shigjetari

Në dashuri duhet të flisni hapur me partnerin. Në punë duhet të bisedoni me kolegët para se të veproni.

Bricjapi

Në dashuri do të jetë ditë positive. Në punë është momenti ideal për të rikuperuar dhe përmirësuar situatën.

Ujori

Në dashuri do keni komunikim të mirë. Në punë do flisni për projekte, që do sjellin fitime.

Peshqit

Do të keni dëshirë që të jeni të dashuruar, pasi kohët e fundit nuk ju duket kështu. Gjërat do shkojnë mirë me partnerin.