16 Gusht, 2022

Sensuale dhe provokuese, goca a do bënit palestër me çizme si Kim Kardashian? Shikoni këto pamje ‘të nxehta’


Kim Kardashian e ka “djegur” në palestër me bikini dhe çizme, e është kujdesur të ndajë disa foto me ndjekësit e saj online, duke i provokuar me pozat sensuale.

Llogaria e personazhit të njohur televiziv në Instagram ndiqet nga 329 milionë përdorues, të cilëve ajo kujdeset t’u japë thuajse çdo ditë “materiale” të reja nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndajë me ta disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje… të veçantë për ambientet e palestrës.

Kim Kardashian duket teksa ngre pesha, e veshur vetëm me bikini dhe çizme mbi gju.

kim43

kim6

kim5

© Panoramaplus.al