13 Tetor, 2017

Publikon foto me foshnjën e porsalindur, por harron që nëna ishte në pozicion të “keq”


Ndonjëherë mania e rrjeteve sociale të prish shumë punë dhe të bën protagoniste për atë që nuk duhej.

Kështu ka ndodhur dhe me një mami të re e cila ka nxituar për të bërë një foto me një fëmijë të porsalindur të cilin e mbante në krahë me buzën në gaz. Por duket se edhe pasi e publikoi, nuk vuri re një detaj aspak të këndshëm…

Në sfond duket ende nëna e foshnjës, në një pozicion të sikletshëm dhe sigurisht të papërshtatshëm  për të pozuar.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al