30 Qershor, 2022

Poza në shtrat, Megi Pojani provokon sërish nga pushimet me Endri Çekiçin (FOTO)


Megi Pojani ia ka dalë gjithmonë të tërheqë vëmendjen në rrjete sociale.

Aq më shumë tani që po komentohet gjerësisht për lidhjen e saj me Endri Çekiçin. Aktorja dhe futbollisti po shijojnë pushimet e tyre të para larg syve të të gjithve.

Mirëpo një vajzë “sociale” si Megi nuk ka hezituar të ndajë momente nga këto pushime. Moderatorja ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku duket tepër provokuese. Megi ka pozuar e shtrirë në një jaht, ku mban veshur një fustan portokalli të ndezur. Pojani ka lënë fotot të flasin vetë, duke mos vendosur asnjë përshkrim krahas fotove.

Ju kujtojmë që dyshja kanë vetëm pak kohë që njihen dhe ky është udhëtimi i tyre i parë si çift. Megi dhe futbollisti kanë zgjedhur ishujt e Afrikës Lindore, pikërisht destinacionin e largët për të festuar këtë raport të ri që kanë nisur.

endri cekici1

megi pojani5

megi pojani (3)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al