18 Dhjetor, 2017

‘’Por… nuk jam ajo’’- Ç’ndodhi në Facebook, si e ngatërruan gazetaren me kryeprokuroren

Arta Marku u zgjodh sot kryeprokurore e përkohshme me votat e mazhorancës në Kuvend.

Por teksa emri i saj ka ditë që lakohet në media, qytetarë të shumtë mesa duket sot kanë nisur të kërkojnë për të dhe në rrjetet sociale kanë dashur ta kenë “shoqe”. Por në vend të saj, ftesat për miqësi në Facebook, kanë shkuar në një tjetër adresë me të njëjtën emër që i përket gazetares që punon në RTSH.

© Panoramaplus.al